Tworzenie stron internetowych

PROFESJONALIZM I PASJA

Design Spektrum to agencja interaktywna z pasją. Obok marketingu internetowego, zajmujemy się tworzeniem stron, portali, sklepów internetowych, gier i aplikacji webowych. Lubimy nowe wyzwania, jesteśmy kreatywni, profesjonalni i nieskromnie przyznamy, że mamy talent.

Zawsze dążymy do tego, by wykonana przez nas strona www jak najbardziej odpowiadała oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy, by od początku wiedzieli, jak będzie wyglądał efekt końcowy i mieli możliwość współuczestniczenia w tworzeniu projektu. Dlatego zanim podpiszemy umowę, pokazujemy makietę, która bardzo schematycznie obrazuje rozkład, funkcjonalność i wygląd witryny. Jest ona także punktem wyjścia do dalszych rozmów i pracy nad zadaniem.

SAMODZIELNIE TWORZYMY STRONY INTERNETOWE, E-SKLEPY, APLIKACJE WEBOWE 

Po akceptacji makiety, grafik tworzy projekt graficzny strony. Na nim bardzo dokładnie przedstawia szatę wizualną i kolorystykę. Jeśli klient ma życzenie, wykonuje też wektorowy projekt loga firmy.

Po zaakceptowaniu przez zleceniodawcę wszystkich etapów poprzedzających prace oraz po ustaleniu wszelkich szczegółów przystępujemy do kodowania strony. Wykorzystujemy technologie PHP, HTML, JAVA SCRIPT, FLASH. Kod piszemy ręcznie. Nie ma w nim niepotrzebnych znaków czy luk, które później opóźniają działanie witryn. Już na etapie programowania optymalizujemy kod pod pozycjonowanie.

Bardzo ważne dla nas jest to, by oddany przez nas projekt był funkcjonalny i w jak największym stopniu usprawnił pracę nabywcy. W zależności od potrzeb i życzeń klienta tworzymy i konfigurujemy witryny z różnymi systemami magazynowo-księgowymi czy portalami takimi jak Allegro.

Stronę informacyjną dla Hotel Dobieszków skonfigurowaliśmy na zamówienie kontrahenta ze stworzonym przez nas systemem rezerwacji. Dzięki niemu goście mogą przez stronę internetową zarezerwować pokój. System od razu wylicza im koszt planowanego pobytu oraz daje możliwość złożenia rezerwacji z wyżywieniem bądź bez.

AUTORSKI CMS

Dla bardziej wymagających klientów tworzymy system CMS, czyli system zarządzania treścią. Jest bardzo prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny. Ułatwia klientowi wprowadzenia zmian na stronie. W bardzo prosty i szybki sposób można w nim dodawać nowe produkty do sklepów internetowych czy katalogów, generować kody rabatowe, zmieniać treść i grafikę strony. Właściciel może także dodawać i uzupełniać nowe zakładki.

OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ I WORDPRESSEM

Obok projektowania i tworzenia stron internetowych, zajmujemy się ich outsourcingiem. Oferujemy naprawę, aktualizację, modernizację witryn internetowych opartych na czystym kodzie oraz na WordPressie. Bez trudu odświeżymy szatę graficzną na Twojej stronie, dodamy nową funkcjonalność, usuniemy wirusy.

Jeśli nie masz czasu samodzielnie dodawać nowych treści na stronę, zleć nam jej zarządzanie. Regularnie będziemy zamieszczać na niej nadesłane przez Ciebie materiały. Zadbamy również o ich estetyczną prezentację.