KAMPANIA GOOGLE ADWORDS

Najszybszy sposób reklamy – KAMPANIA ADWORDS

Kampania Google AdWords to najszybszy i najefektywniejszy sposób promocji w Internecie. Pozwala w krótkim czasie dotrzeć do jak największej liczby osób. Zaletą reklamy AdWords jest możliwość dokładnego sprecyzowania grupy docelowej, kosztów oraz czasu, w jakim chcemy, by się wyświetlała. Doświadczenie naszego zespołu pozwala zmniejszyć nawet o 15% odpłatność za kampanię.

LINKI SPONSOROWANEkampania AdWords

Linki sponsorowane to jedna z popularniejszych form kampanii AdWords. Opiera się na tekście wyświetlanym nad i pod wynikami wyszukiwania Google. Te linki pojawiają się, gdy internauta wpisze w pole wyszukiwania słowo kluczowe. Są one ściśle dopasowane do zapytania użytkownika, dlatego generują wyższą sprzedaż i ruch na stronie.

CECHY REKLAMY

ROZLICZENIE ZA KLIKNIĘCIE

Opłata zostaje pobierana wtedy, kiedy internauta kliknie w link i wejdzie na stronę docelową.

SZYBKOŚĆ

Reklama pojawia się w ciągu 24 godzin od jej aktywacji!

MIERZALNOŚĆ

Możemy na bieżąco obserwować efekty kampanii.

 

REKLAMA BANEROWA

kampania adwords - reklama banerowaOdpowiednio zaprojektowana reklama banerowa potrafi skutecznie przyciągnąć wzrok internautów. Jej głównym atutem jest obraz. Istnieją dwie formy kampanii banerowej: statyczna (jeden obraz) i dynamiczna (prosta animacja w formacie gif lub film flash).

Ten typ reklamy dociera do o wiele szerszego grona klientów. Odpowiednio zaprojektowany baner podbity chwytliwym sloganem zachęcającym do zakupu czy odwiedzin, zwraca na siebie uwagę i na dłużej pozostaje w pamięci. Jego cechą jest przypadkowość. Pojawia się przypadkiem na różnych (- oczywiście wcześniej wybranych przez reklamodawcę i nasz zespół) stronach. Staramy się, by owe witryny były jak najbardziej dopasowane tematycznie do promowanej firmy oraz cieszyły się popularnością wśród internautów (tj. onet.pl, wp.pl, allegro.pl). Przez to zwiększamy szansę na wzrost zainteresowania ofertą wśród potencjalnych klientów.

REKLAMY VIDEO NA YOUTUBE

Reklamowanie firmy na tak popularnym kanale, jakim jest YouTube to jedno z najlepszych posunięć! YouTube skutecznie wyparł telewizję. Miliony ludzi ogląda na nim filmy, vlogi youtuberów a nawet… reklamy. Warto wykorzystać potencjał tego serwisu i zainwestować w kampanię AdWords na Youtube. Ten sposób wciąż jest o wiele bardziej efektywny i tańszy niż tradycyjne formy promocji. Pozwala klientowi lepiej zapoznać się z Twoją ofertą.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą video, więcej informacji znajdziesz w zakładce Filmy reklamowe.

kampania adwords - współpracaJAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z DESIGN SPEKTRUM?

Współpraca z naszą firmą zaczyna się od doboru odpowiednich słów kluczowych. W tym celu nasz analityk bada rynek. Na podstawie
zebranych danych wnioskuje, jakie zwroty najczęściej wpisują użytkownicy Internetu. Im bardziej popularna jest fraza, tym droższa. Po podpisaniu umowy, nasz zespół uruchamia kampanię.

Na bieżąco ją monitorujemy. Sprawdzamy, czy słowa kluczowe faktycznie generują ruch na stronie, jakie produkty/ usługi cieszą się największym zainteresowaniem oraz w jakich rejonach geograficznych i godzinowych witryna ma najwięcej wyświetleń. Dzięki tej analizie jesteśmy w stanie ustalić, ile czasu użytkownicy spędzają na poszczególnych podstronach, co na nich robią oraz jaki zysk przyniosła firmie reklama AdWords. To sprawia, że możemy – po konsultacji z klientem – szybko zmienić strategię ( – jeśli zaistnieje taka potrzeba) oraz skutecznie obniżyć koszt kampanii.