e-PR

e-PR. Marketing internetowy KREUJEMY TWÓJ WIZERUNEK W SIECI!

e-PR sprowadza się głównie do kreowania wizerunku firmy w sieci i zwiększania rozpoznawalności marki. Przy wykorzystaniu narzędzi, jakie daje nam Internet, jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja firma stanie się popularna oraz będzie bardzo pozytywnie postrzegana przez klientów.

W ramach usług e-PRu sprawdzamy, jakie opinie krążą w Internecie o Twojej firmie. Jeśli nie są zadowalające, podpowiadamy, jak to zmienić. Jeśli Twoja marka nie istnieje w sieci, to z dużym prawdopodobieństwem nie istnieje też w świadomości klientów. Wówczas skupiamy się na marketingu wirusowym.Mamy wiele nietuzinkowych pomysłów na zjednanie sympatii klientów i zatrzymanie ich na dłużej!

SPOSOBY PROMOCJI W INTERNECIE

ATRAKCYJNE KONKURSY W SOCIAL MEDIA

One zachęcają użytkowników do podejmowania działań, takich jak zakup produktu/usługi czy rozpowszechnianie informacji o Twojej firmie.

EMPLOYER BRANDING

Kreujemy wizerunek osobowy pracodawcy, zamieszczamy artykuły dotyczące Twojej działalności, produktów i usług na popularnych witrynach.

WSPÓŁPRACA Z INFLUENCERAMI

Nawiązujemy współpracę z osobami, które mają wpływ na kształtowanie opinii publicznej w internetowej przestrzeni (np. blogerzy, artyści).

COPYWRITING

Tworzymy ciekawe, poprawne merytorycznie i stylistycznie teksty na strony. Układamy wyraziste slogany reklamowe, które zachęcają odbiorcę do reakcji.