PROWADZENIE FANPAGE’A NA FACEBOOKU

prowadzenie fanpage'a firmy na facebookuFANPAGE NA FACEBOOKU

Facebook jest bardzo opiniotwórczym medium. Już dziś może z powodzeniem konkurować z Google, Allegro i innymi portalami sprzedażowymi. W jednym miejscu możesz pokazać atmosferę panującą w firmie, jej sukcesy i ciągły rozwój. Możesz przybliżyć osobowość swoją i pracowników oraz sprzedawać. To wszystko możesz osiągnąć poprzez prowadzenie fanpage’a na Facebooku. Trzeba tylko znaleźć złoty środek.

My w Design Spektrum wiemy, jak harmonijnie połączyć te wszystkie elementy i stworzyć spójny i przyjazny dla fanów obraz Twojej firmy. Klienci przeglądając Twój profil firmowy muszą czuć się na nim dobrze. Pamiętaj, że oni wchodzą na niego, by znajdować informacje, które ich zainteresują, zaintrygują i zainspirują. Jeśli spełnisz te warunki, Twój fanpage i Twoja firma zyska w ich oczach status eksperta i łatwiej zrealizuje cele sprzedażowe.

Prowadząc fanpage należy pamiętać, że przeznaczeniem Facebooka są ludzie i rozrywka. Dlatego tutaj rezygnujemy z ostrych, wręcz natrętnych działań sprzedażowych.

Decydując się na powierzenie naszemu zespołowi prowadzenie firmowego fanpage’a na Facebooku, gwarantujesz swojej marce sukces! My działamy kreatywnie, z rozmachem ale i z głową. Najpierw gruntownie zapoznamy się ze specyfiką Twojej branży. Z przyjemnością poznamy cele, misję, zalety i słabsze punkty Twojego przedsiębiorstwa. Pokażemy Ci, jak słabości przekuć w atuty. Przygotujemy strategię marketingową, z która osiągniemy wytyczone wcześniej cele. Zajmiemy się tworzeniem treści, grafiki oraz będziemy w stałym kontakcie z Twoją firmą. Nawiążemy i podtrzymamy relacje z fanami. A jeśli zechcesz we własnym zakresie prowadzić fanpage, pokażemy Ci jak to robić efektywnie!