Darmowy audyt SEO

AUDYT SEO

darmowy audyt SEOAudyt SEO to badanie strony internetowej. Pozwala nam ustalić przyczynę słabego ruchu na witrynie i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dana strona nie pojawia się w przeglądarce Google? Dzięki tej wiedzy możemy podjąć odpowiednie działania.

Najczęściej wykonujemy audyt, gdy zaczynamy pozycjonować stronę nowego klienta. Pozwala nam on wykryć usterki wpływające na pozycje strony w Google oraz dostosować witrynę do wytycznych przeglądarki. Taki audyt od czasu do czasu przeprowadzamy dla stałych partnerów, kiedy chcemy zobaczyć jakie efekty przyniosły nasze działania i co możemy jeszcze poprawić.

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Twoja strona internetowa zajmuje niskie pozycje w Google? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by była bardziej przyjazna zarówno dla użytkowników jak i dla robotów przeglądarki, zostaw nam swojego maila! Wykonamy specjalnie dla Ciebie darmowy audyt Twojej witryny!

ZAWARTOŚĆ AUDYTU SEO

Obecność w Google

Sprawdzimy, jakie pozycje zajmuje Twoja witryna w przeglądarce Google.

Meta-tagi i ALT

Zbadamy obecność i poprawność opisów na poszczególnych podstronach witryny.

Treść

Odpowiemy na pytanie, czy poprawnie użyłeś nagłówków H1-H6? Oraz czy tekst jest unikatowy i odpowiednio nasycony słowami kluczowymi?

ADRESY URL

Powinny być spójne z tematyką podstrony oraz unikać polskich znaków, spacji, podkreśleń, itp.

Optymalizacja

Sprawdzimy, czy strona jest przyjazna zarówno dla użytkowników jak i robotów Google.

Grafiki

Zobaczymy, czy rozmiar obrazków użytych na stronie nie spowalnia jej ładowania się.

adres strony:*
E-mail: