POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonowanie stron ŁódźPOZYCJONOWANIE STRON ŁÓDŹ

Reklama w Internecie stała się bardzo popularnym, dość ekonomicznym i efektywnym sposobem promocji. Jedną z form zwiększenia zainteresowania daną marką jest pozycjonowanie stron. Jego celem jest zwiększenie ruchu na stronie internetowej i dotarcie do większej grupy klientów.

Wybór słów kluczowych pod pozycjonowanie stron

Design Spektrum, firma z Łodzi, pozycjonowanie strony www zaczyna od wyboru odpowiednich słów kluczowych, na które chcesz, by Twoja witryna była wyszukiwana. Najczęściej są to 2-3 wyrazowe zwroty typu „projektowanie stron Łódź” czy „tworzenie stron”. Te frazy muszą spełniać dwa warunki: generować sporą ilość wyszukiwań przez internautów oraz wiązać się z działalnością, którą prowadzisz. W ustaleniu jak najbardziej trafnych fraz, zespół pozycjonerów posługuje się odpowiednimi narzędziami analitycznymi oraz swoją wiedzą i doświadczeniem.

Optymalizacja strony i wartościowa treść

Gdy wiemy już, na jakie frazy będziemy pozycjonować stronę, zabieramy się za optymalizację witryny: eliminujemy błędy w kodzie źródłowym, poprawiamy linki zewnętrzne, metatagi, tworzymy wartościowe i oryginalne treści. Podejmujemy działania zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google. Nie stosujemy technik spamerskich: ukrytych treści, białych tekstów na białym tle i innych pseudo-metod. Poprawny merytorycznie i atrakcyjny tekst sprawia, że gość pozostaje dłużej na stronie. Owocem tej praktyki są wzrost pozycji strony w wyszukiwarce. Dodatkowo to działanie pomaga wykreować ekspercki wizerunek marki oraz budować zaufanie wśród klientów.

Właściwy proces – pozycjonowanie stron

Obok optymalizacji witryny i jej tekstów, ważnym elementem pozycjonowania stron jest link building, czyli budowanie mocnej sieci linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Tutaj bardzo ważna jest selekcja. Dodajemy stronę tylko do wartościowych katalogów branżowych, eksponujemy ją na forach tematycznych.pozycjonowanie stron internetowych - zasady współpracy

Realne efekty pozycjonowania zazwyczaj pojawiają się po upływie kilku miesięcy. Strona zaczyna pojawiać się w wynikach wyszukiwarki Google. W Design Spektrum pozycjonowanie przeprowadzamy i nadzorujemy bez użycia automatów pozycjonujących i zaśmiecających wirtualne środowisko. Dbamy o różnorodność linków, oryginalność wpisów do katalogów (zarówno tych płatnych, jak i darmowych) oraz bierzemy pod uwagę jakość stron, z których linki te pochodzą.

Agencja interaktywna Design Spektrum z Łodzi osiąga bardzo dobre efekty: pozycjonowanie stron www osiąga w 80% zamierzony cel. Witryny znajdujące się pod opieką łódzkiej firmy plasują się w pierwszej 10 w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowane strony przez Design Spektrum po 2-3 miesiącach notują dziesięciokrotny wzrost liczby odwiedzin!

Jeśli korzystasz z usługi pozycjonowania innej firmy, a nie jesteś z nich zadowolony, to serdecznie zapraszamy do Design Spektrum – agencji interaktywnej z Łodzi – przeprowadzimy pozycjonowanie Twojej strony www skutecznie i w przystępnych cenach.

Dokładne i szczegółowe informacje o zakresie pozycjonowania stron internetowych mogą otrzymac Państwo kontaktując się mailowo:
pozycjonowanie@designspektrum.pl
lub pod numerem telefonu: 535 427 488