O nas

Design Spektrum – firma tworzona przez ludzi z pasją

Już 10 lat tworzymy strony internetowe, e-sklepy, aplikacje webowe i promujemy marki w Internecie. Obserwujemy, jak zmienia się świat, trendy i oczekiwania klientów. Z zachwytem patrzymy, jak szybko technologia idzie do przodu. Staramy się dołożyć do jej rozwoju własną cegiełkę.

Spośród wielu firm zajmujących się projektowaniem witryn internetowych, wyróżnia nas kreatywność i pasja. Mamy wiele nietuzinkowych pomysłów na szatę wizualną witryn internetowych oraz funkcjonalność poszczególnych elementów strony, o czym możecie się przekonać oglądając nasze portfolio.

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

sklep internetowy

Bazujemy na tym, co sami stworzyliśmy. Możemy pochwalić się autorskim oraz bardzo intuicyjnym systemem CMS, który ułatwia nam i naszym klientom uzupełnianie i rozbudowę strony. Projektujemy mnóstwo sklepów internetowych. Na życzenie klientów konfigurujemy je z różnymi programami magazynowo-księgowymi, systemami rezerwacji, z Ceneo, Allegro, itp.

Skorzystali z tej opcji farmaceuci prowadzący aptekę internetową Apteka Karolewska. Stworzyliśmy dla nich sklep w wirtualnej rzeczywistości oraz zintegrowaliśmy go z najbardziej popularnym dla tej branży programem magazynowym Kamsoft, umożliwiającym kontrolę ilości towaru, dodawanie oraz usuwanie medykamentów oraz szybką obsługę zamówień.

Właściciele sklepu internetowego z zabawkami Artyk zażyczyli sobie, oprócz projektu i realizacji e-sklepu, konfiguracji z równie przydatnym i bardzo funkcjonalnym programem magazynowo-księgowym Symfonia. System za nich zajmuje się m. in. prowadzeniem ewidencji stanów magazynowych, przekazywaniem dokumentów drogą elektroniczną oraz przeprowadzaniem inwentaryzacji.

MARKETING INTERNETOWY

Bogatą ofertę i nasze zainteresowania dopełnia marketing internetowy. W ramach reklamy w Internecie pozycjonujemy strony i sklepy internetowe, prowadzimy kampanie AdWords, a także prowadzimy fanpage na Facebooku. Nasze działania nastawione są na pozyskanie potencjalnych klientów, budowanie pozytywnego wizerunku marek w internetowej rzeczywistości oraz zwiększenie sprzedaży produktów i usług naszych partnerów.